Aranżacja szkłem

Jeżeli planujesz szczycić się oryginalnym domem, musisz zainwestować w elementy szklane. W domu jest balkon? W miejsce brzydkich balustrad z cegieł, zainstaluj balustrady szklane. W necie namierzysz oferty dystrybutorów szklanych elementów i na pewno zamówisz coś w sam raz dla twojego domu.
Możesz zamówić balustrady wyprodukowane z zupełnie przezroczystego surowca. Jeżeli jednak pragniesz, żeby przechodnie nie mogli cię widzieć, zamów balustrady szklane (nasz serwis www Parcie na Szkło) z matowego surowca. Istnieje naprawdę dużo opcji i ograniczyć cię może jedynie twoja kreatywność. Pomyśl nad zdobionym szkłem – rysunki na szkle prezentują się naprawdę wspaniale.
szklana balustrada
Napisał: Vicki Burton
Źródło: http://www.flickr.com
Interesującym pomysłem jest również sprawienie sobie balustrad z kolorowego szkła. Tak możesz dopasować odcień balustrad do koloru tynku twojej nieruchomości. Balustrady szklane fantastycznie będą się prezentować także w środku domu, jeśli są tam schody. Warto zastanowić się nad ogólnym zamysłem pokojów – bardzo popularny jest minimalistyczny design domów, obejmujący nade wszystko metal, szyby i proste sprzęty (ciekawie napisane na stronie Parcie na Szkło). Jeśli jesteś wielbicielem nowoczesności i przestronnych wnętrz, to świetny pomysł dla ciebie. Jeżeli jednak wolisz przytulność domu, musisz raczej postawić na normalne, drewniane balustrady.


Polecamy też

Jak można wykorzystywać różne typy szkła w wykończeniach swoich domów i mieszkań.

plac zabaw i przedszkole
Napisał: Frogn kommune
Źródło: http://www.flickr.com
szkło jest niezwykle powszechnie wykorzystywanym materiałem wykończeniowym i budowlanym. O ile większości z nas będzie się w pierwszej kolejności kojarzyć z szybami w drzwiach pokojowych oraz oknach, to jego zastosowanie będzie znacznie większe.


Zupełnie inny jest także typ szkła wykorzystywanego w tych zastosowaniach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.