Aranżacja szkłem

Jeżeli planujesz szczycić się oryginalnym domem, musisz zainwestować w elementy szklane. W domu jest balkon? W miejsce brzydkich balustrad z cegieł, zainstaluj balustrady szklane. W necie namierzysz oferty dystrybutorów szklanych elementów i na pewno zamówisz coś w sam raz dla twojego domu.
Możesz zamówić balustrady wyprodukowane z zupełnie przezroczystego surowca. Jeżeli jednak pragniesz, żeby przechodnie nie mogli cię widzieć, zamów balustrady szklane (nasz serwis www Parcie na Szkło) z matowego surowca. Istnieje naprawdę dużo opcji i ograniczyć cię może jedynie twoja kreatywność. Pomyśl nad zdobionym szkłem – rysunki na szkle prezentują się naprawdę wspaniale.
szklana balustrada
Napisał: Vicki Burton
Źródło: http://www.flickr.com
Interesującym pomysłem jest również sprawienie sobie balustrad z kolorowego szkła. Tak możesz dopasować odcień balustrad do koloru tynku twojej nieruchomości. Balustrady szklane fantastycznie będą się prezentować także w środku domu, jeśli są tam schody. Warto zastanowić się nad ogólnym zamysłem pokojów – bardzo popularny jest minimalistyczny design domów, obejmujący nade wszystko metal, szyby i proste sprzęty (ciekawie napisane na stronie Parcie na Szkło). Jeśli jesteś wielbicielem nowoczesności i przestronnych wnętrz, to świetny pomysł dla ciebie. Jeżeli jednak wolisz przytulność domu, musisz raczej postawić na normalne, drewniane balustrady.


Polecamy też

Szkło od dawna jest doceniane przez branżę budowlaną

Napisał: paulr.ca
Jego barwa oraz funkcjonalność jest doceniana do dnia dzisiejszego, w rezultacie czego szkło nic nie straciło na wziętości i jest jednym z przeważnie używanych tworzyw w naszym otoczeniu. Zabudowy szklane nie dziwią więc.


schody
Napisał: University of the Pacific
Źródło: http://www.flickr.com
Kapitalnym wykończeniem dla różnego rodzaju nieruchomości użytkowych są zgrabne daszki szklane, instalowane nad bramą do budynku. Takie zadaszenie chroni przed opadami oraz pięknie się prezentuje pod względem estetycznym. Daszki szklane (witryna Parcie na Szkło) nadają przybytkowi nowoczesny charakter. W połączeniu z balustradami szklanymi na zewnątrz i wewnątrz przybytku, daszki szklane wykreują funkcjonalne, innowacyjne i miłe dla oka połączenie.


Kiedy będziesz nabywać wykończenia szklane, takie jak balustrady szklane, sprawdź, czy otrzymujesz wyrób wysokiej jakości, wyprodukowany z wzmacnianej tafli szkła. To fundamentalna kwestia dla bezpieczeństwa mieszkańców oraz, naturalnie, twojej kieszeni.
2017/08/18, 08:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.