Aranżacja szkłem

Jeżeli planujesz szczycić się oryginalnym domem, musisz zainwestować w elementy szklane. W domu jest balkon? W miejsce brzydkich balustrad z cegieł, zainstaluj balustrady szklane. W necie namierzysz oferty dystrybutorów szklanych elementów i na pewno zamówisz coś w sam raz dla twojego domu.
Możesz zamówić balustrady wyprodukowane z zupełnie przezroczystego surowca. Jeżeli jednak pragniesz, żeby przechodnie nie mogli cię widzieć, zamów balustrady szklane (nasz serwis www Parcie na Szkło) z matowego surowca. Istnieje naprawdę dużo opcji i ograniczyć cię może jedynie twoja kreatywność. Pomyśl nad zdobionym szkłem – rysunki na szkle prezentują się naprawdę wspaniale.
szklana balustrada
Napisał: Vicki Burton
Źródło: http://www.flickr.com
Interesującym pomysłem jest również sprawienie sobie balustrad z kolorowego szkła. Tak możesz dopasować odcień balustrad do koloru tynku twojej nieruchomości. Balustrady szklane fantastycznie będą się prezentować także w środku domu, jeśli są tam schody. Warto zastanowić się nad ogólnym zamysłem pokojów – bardzo popularny jest minimalistyczny design domów, obejmujący nade wszystko metal, szyby i proste sprzęty (ciekawie napisane na stronie Parcie na Szkło). Jeśli jesteś wielbicielem nowoczesności i przestronnych wnętrz, to świetny pomysł dla ciebie. Jeżeli jednak wolisz przytulność domu, musisz raczej postawić na normalne, drewniane balustrady.


Polecamy też

Szkło od dawna jest doceniane przez branżę budowlaną

Napisał: paulr.ca
Jego kolorystyka jak również funkcjonalność jest doceniana po dziś dzień, w efekcie czego szkło ani trochę nie straciło na wziętości i jest jednym z głównie używanych materiałów w naszym otoczeniu. Zabudowy szklane nie dziwią zatem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.