Jeżeli jesteśmy gospodarzami domu i obecnie zaplanowaliśmy remont podłóg, to należy pomyśleć jednocześnie o zamontowaniu listw przypodłogowych drewnianych i drzwi fornirowanych

O dom trzeba troszczyć się. Nierzadko należy coś wyremontować, aby wszystko działało jak w zegarku, a czasami zwyczajnie mamy chrapkę na odświeżenie domu i zakup nowych mebli i drzwi oraz przemalowanie ścian.


Jeżeli już zaczynamy niewielki remont warto rozejrzeć się za z nowościami, które ostatnio pojawiły się na rynku.


drzwi fornirowane
Napisał: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com


Polecamy też

Powody wyboru drzwi garażowych z Warszawy

garaże
Napisał: raneko
Troszcząc się o wysoką jakość materiałów, które zostały zastosowane do stworzenia swoich kolejnych propozycji, takich jak drzwi czy bramy, firma proponuje niesamowicie wysoki standard. Zakup rzeczy takiej jak bramy garażowe segmentowe Warszawa zaproponować może na doskonałym poziomie. Zadowoleni klienci oraz usługobiorcy stawiają w szczególności na solidność bram oraz drzwi, a także na ich elegancję. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się te ręcznie zdobione. Ponadto klienci mają doskonałą możliwość opracowania koncepcji danej bramy na własną rękę.


Drzwi fornirowane,podobne do tych http://invado.pl/aktualnosc/nowe-modele-drzwi-fornirowanych-invado, są w ostatnim okresie bardzo modne. Są tańsze aniżeli drzwi drewniane, a prezentują się jednakowo. Cała tajemnica jest w sposobie produkcji. Wewnątrz drzwi mamy popularniejsze, a więc nie tak drogie drewno, a od zewnątrz już takie, które zechcemy - buk, egzotyczne lub inne. Na wewnętrzną warstwę drewna są nakładane cienkie warstwy tego drewna, które będzie zauważalne dla wszystkich. drzwi fornirowane zawsze będą prezentowały się jak najwyższej jakości drzwi drewniane, bo takie one i są. Niektóre forniry prezentują widoczną porowatość materiału, a niektóre po polakierowaniu staną się stosunkowo gładkie. Wszystko zależy od drewna, które kupiliśmy. Jeśli chcemy już wymieniać drzwi, trzeba także pomyśleć o zamianie cokolików. Listwy przypodłogowe drewniane Invadopowinny zostać wykonane z tego samego drewna co drzwi. Wówczas będą się znakomicie komponować i cieszyć oko jednorodną kolorystyką.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.