Jeżeli jesteśmy gospodarzami domu i obecnie zaplanowaliśmy remont podłóg, to należy pomyśleć jednocześnie o zamontowaniu listw przypodłogowych drewnianych i drzwi fornirowanych

O dom trzeba troszczyć się. Nierzadko należy coś wyremontować, aby wszystko działało jak w zegarku, a czasami zwyczajnie mamy chrapkę na odświeżenie domu i zakup nowych mebli i drzwi oraz przemalowanie ścian.


Jeżeli już zaczynamy niewielki remont warto rozejrzeć się za z nowościami, które ostatnio pojawiły się na rynku.


drzwi fornirowane
Napisał: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com


Polecamy też

Konieczne w czasie wykańczania domu

wykończone mieszkanie
Źródło: flickr.com
Kiedy urządzamy dopiero, co powstały dom, albo zrobiliśmy duży remont naszego mieszkania dobrze wiemy, że będziemy musieli mnóstwo rzeczy pokupować. Na szczęście w każdym mieście jest dużo sklepów, gdzie da się kupić wszystko, co niezbędne. Będziemy musieli iść na spacer po sklepach żeby wyszukać to, co jest nam faktycznie potrzebne i oczywiście to, co nam się naprawdę podoba. Często najlepszym wyborem okazuje się umywalki roca. Czemu? Otóż marka Roca to doświadczenie, które perfekcyjnie łączy wysoką jakość z nowoczesnymi inspiracjami, i przy okazji nie gubi się w nadmiarze formy.


Drzwi fornirowane,podobne do tych http://invado.pl/aktualnosc/nowe-modele-drzwi-fornirowanych-invado, są w ostatnim okresie bardzo modne. Są tańsze aniżeli drzwi drewniane, a prezentują się jednakowo. Cała tajemnica jest w sposobie produkcji. Wewnątrz drzwi mamy popularniejsze, a więc nie tak drogie drewno, a od zewnątrz już takie, które zechcemy - buk, egzotyczne lub inne. Na wewnętrzną warstwę drewna są nakładane cienkie warstwy tego drewna, które będzie zauważalne dla wszystkich. drzwi fornirowane zawsze będą prezentowały się jak najwyższej jakości drzwi drewniane, bo takie one i są. Niektóre forniry prezentują widoczną porowatość materiału, a niektóre po polakierowaniu staną się stosunkowo gładkie. Wszystko zależy od drewna, które kupiliśmy. Jeśli chcemy już wymieniać drzwi, trzeba także pomyśleć o zamianie cokolików. Listwy przypodłogowe drewniane Invadopowinny zostać wykonane z tego samego drewna co drzwi. Wówczas będą się znakomicie komponować i cieszyć oko jednorodną kolorystyką.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.