Zadbaj o bezpieczeństwo w swoim domu - kilka przydatnych wskazówek

 


Dom to miejsce odpoczynku, bezpieczna przystań dla mieszkańców. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej ludzi chce w jak najlepszy sposób zabezpieczyć swoją nieruchomość. Instalują oni alarmy, zatrudniają ochronę, instalują różnego typu systemy, których zadaniem jest odstraszenie potencjalnego włamywacza. Sytuacja ta widoczna jest przede wszystkim w większych miastach oraz regionach tuż pod Warszawą, Krakowem, czy też Poznaniem – gdzie ludzie są bardziej zamożni. Boją się oni utraty swojego mienia. Nie ma co się im dziwić i trzeba to zrozumieć.
alarmy
Inną formą zabezpieczenia jest monitoring domu. Może być on wyrażany w dwóch formach – po pierwsze monitoring domu za pomocą odpowiednich kamer. Zainstalować możemy je na własną rękę, można również skorzystać z pomocy fachowców. Firmy z pewnością zrobią to lepiej, dopasują ilość oraz jakość kamer do istniejącego zapotrzebowania. Dość istotne będzie ponadto właściwe rozmieszczenie systemu monitoringu, tak aby ewentualny złodziej został uwzględniony na kamerze. Zdarza się również, że obraz z kamer jest bezpośrednio zapisywany oraz transmitowany do firmy ochroniarskiej, więcej na tej stronie. Takie rozwiązanie jak najbardziej pozwala na dokładniejszą kontrolę nieruchomości z chwilą szemranego zachowania, albo jakiejś próby włamania.


Polecamy też

Na czym polega program "Mieszkanie dla młodych"?

dom - zbliżenie
Napisał: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com
Program rządowy MdM ma dopomóc młodym Polakom zdobyć pierwsze własne mieszkanie czy własny domek jednorodzinny.


W programie przewidziano kilka metod udzielenia tejże pomocy: dwa typy wsparcia pieniężnego dla osób, które zamierzają zaciągnąć kredyt na nabycie pierwszego domu - dopłatę do udziału własnego a także spłatę części zadłużenia, oraz wsparcie dla tych, którzy wybudują dla siebie pierwszy domek jednorodzinny albo przebudują istniejący obiekt (lub jego część) i uzyskają w ten sposób mieszkanko – w formie zwrotu części sumptów na surowce budowlane.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.