Jakiego rodzaju nieruchomości najlepiej sprzedają się w stolicy Dolnego Śląska?

Obecnie najchętniej nabywane są kawalerki i dwupokojowe mieszkania, których metraż mieści się w przedziale od 25 do 40 mkw. Zainteresowani są nimi zarówno inwestorzy, jak i rodzice wysyłające swoje dzieci na studia.


Jeżeli chodzi o nowe mieszkania Wrocław jakie oferuje ceny za mkw nie są niskie i wszystko wskazuje na to, że taka sytuacja się utrzyma.
ciasto w formie
Napisał: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com


Aczkolwiek nieduże mieszkania szybko znikają z rynku, ponieważ są dobrą inwestycją - zakup i wynajem małych mieszkań przynosi atrakcyjne zyski. Dodatkowo do kupna mieszkań zachęca stabilna sytuacja na rynku kredytów hipotecznych, która nastała po serii podwyżek marż oraz spadków dostępności. To co może zniechęcać do kupna nieruchomości to z pewnością wyczerpanie puli środków z programu Mieszkanie dla Młodych. Jeśli chodzi o nowe mieszkania Wrocław oferuje wiele ciekawych lokalizacji, które wyróżnia dobre połączenie z centrum miasta - jestem zachwycony nowymi mieszkaniami we Wrocławiu (jestem zachwycony nowymi mieszkaniami we Wrocławiu). Najpopularniejsze rejony dla inwestorów we Wrocławiu to od lat między innymi Gaj, Huby, Legnicka, Krzyki, Sępolno. Spore znaczenie dla nabywców nieruchomości we Wrocławiu z niewielkim metrażem ma także bliskie położenie uczelni wyższych.


porady
Napisał: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com


Jeśli natomiast interesują nas większe nieruchomości, a więc nowe domy na sprzedaż Wrocław także ma sporo do zaproponowania. Inwestycje tego rodzaju to kameralne kompleksy domków w zielonych dzielnicach Wrocławia. To doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy cenią sobie spokój. Najczęściej takie domy mierzą od 80 do 115 mkw, nierzadko są to moduły dwupoziomowe.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.