Jak można przełamać nudną powierzchnię ścian w domu? Czy zawsze muszą to być radykalne zmiany?

Istotną częścią wystroju w mieszkaniu są ściany jak również to, jak zmienimy ich wygląd. A można to zrobić na różne sposoby. Już zwykłe położenie gładzi jak i zmiana koloru mają ogromny wpływ na rezultat końcowy wystroju miejsca. Natomiast sam kolor to nie wszystko, gdyż możliwości jest o wiele więcej. W jaki sposób można jeszcze odmienić wygląd klasycznych, jednolitych ścian?


przykładowa aranżacja salonu
Napisał: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością bardzo ciekawe są fototapety do sypialni. W takim pomieszczeniu bowiem możemy pozwolić sobie na trochę większą swobodę kiedy chodzi o wystrój. Sypialnia jest bowiem taką prywatną przestrzenią w opozycji do pokoju gościnnego, do jakiego zapraszamy gości. W tym miejscu możemy zdecydować się nawet na dość ryzykowny wystrój, istotne żebyśmy to my byli z całości zadowoleni oraz aby sprzyjał on odpoczynkowi. Właśnie fototapety dają spore możliwości - zobacz tu: fototapety do sypialni na zamówienie. Po pierwsze z tego powodu, że można je umieszczać na najróżniejszych powierzchniach, takich jak obdrapana szafa, drzwi albo fragmenty ścian. Poza tym wybór gotowych wzorów jest naprawdę imponujący. Możemy także zlecić przeniesienie na fototapetę naszego ulubionego zdjęcia, które sami zrobiliśmy podczas ostatniego wyjazdu. To już zależy właśnie od nas. Wystrój odmieni się diametralnie oraz nie będzie już nudny.

Kolejnym sposobem na ożywienie przestrzeni są naklejki na ścianę - naklejki na ścianę w ofercie. Część osób zapewne kojarzy je głównie z pokojem dziecięcym. Rzeczywiście istnieje wiele motywów, z jakich dzieci będą na pewno zadowolone. Ciekawe są z pewnością fluorescencyjne naklejki, które świecą w nocy i dają dodatkowy efekt wizualny, także gdy zgasimy światło. Natomiast trzeba wiedzieć, że wzorów do salonów albo sypialni jest również bardzo dużo. Tego typu naklejki to nie jest duży koszt, a są w stanie ogromnie zmienić nastrój pomieszczenia. Już nawet jeden, mały akcent na zwykłej, białej ścianie da interesujący i oryginalny efekt.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.