Stegu, jako znana marka europejska proponująca okazałą paletę oklein

Firma Stegu, to rozpoznawalna marka europejska proponująca okazałą paletę oklein ściennych i kamieni dekoracyjnych, przez lata rozszerzając swój asortyment o nowatorskie części kolekcji.

Obfita oferta firmy zachwyca rozmaitością i formą, również powoduje, że artykuły Stegu wspaniale sprawdzają się jako fragment aranżacji budowli i ich środków, nadając im niesamowitego charakteru (http://stegu.budoskop.pl/firmy/wizytowka,216,8,,1164). Już od ponad 20 lat jednostka produkuje produkty inspirowane naturą, używając wyłącznie naturalne kruszywa i barwniki, ciągle unowocześniając design także procedury wytwórcze.


kamień, kamienie ozdobne
Napisał: Stegu
Źródło: https://www.sklep.euroglazura.eu
Jednostka dysponuje jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących płytki (pełna oferta płytek vives) dekoracyjne i elewacyjne na świecie. Kamień ozdobny wewnętrzny i płytki na elewacje przedsiębiorstwa Stegu to szczególny element wykończeniowy, jaki ze względu na mnogość barw, kształtów i faktur stanowi znakomite dopełnienie każdej architektury. Płytki ścienne natomiast swój autentyczny wizerunek do złudzenia przypominający kamień (kliknij w źródło) prawdziwy, zawdzięczają procesom wytwórczym wymagającym manualnej obróbki, także zagospodarowaniu naturalnych kruszyw i barwników.


Stworzona z płytek Stegu fasada niczym nie różni się od elewacji zrealizowanej z cegły, czy kamienia naturalnego. Cegłopodobne płytki elewacyjne z uwagi na najwyższą jakość surowców użytych w procesie wyrobu są niezwykle trwałe, a przy tym atrakcyjne wizualnie. Firma Stegu posiada w swojej ofercie także kamień naturalny (http://stegu.budoskop.pl/firmy/wizytowka,216,8,,1164), jaki perfekcyjnie sprawdza się zarówno we wnętrzach, jak i na fasadzie.


Polecamy też

Dla osób urządzających dom zasadnicza jest jakość stosowanych materiałów

remont
Napisał: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie urządzenie domu samemu nie jest już tak trudnym zadaniem jak kiedyś. Wielka przystępność indywidualnych produktów, umieszczane w internecie tutoriale i dokładne instrukcje instalacji pomagają ludziom, którzy pragną oszczędzić na wynajęciu brygady ekspertów. Naturalnie sporo prac musimy im zlecić przez wzgląd na ich trudność i czas, jaki musielibyśmy poświęcić.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.