Przykładowe sposoby i pomysły na to, żeby starszym szafkom przywrócić nowe życie.

Każde nawet przepięknie wykończone wnętrze w pewnej chwili może się zacząć nudzić. W szczególności że podczas zwykłego użytkowania meble mogą się miejscami poplamić czy też zaczną się na nich pojawiać jakieś zadrapania.
fototapety
Napisał: simon_music
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób będzie miało wówczas problem, bowiem z jednej strony wszystkie szafy i szafki będą w na tyle dobrym stanie, że szkoda się ich będzie pozbywać, lecz z drugiej coś by się jednak chciało coś pozmieniać. Są tacy, którzy podejmują radykalną decyzję i wszystko zmieniają - jeśli mieć tylko będą na to środki i będzie im się chciało przechodzić całe zamieszanie z pracami remontowymi, to rzecz jasna jest to ich wybór. Jak się jednak okazuje jest dużo ciekawych pomysłów na to, aby takie meble lekko odświeżyć i nadać im całkowicie nowy wygląd. I co najistotniejsze, są to rozwiązania tanie, choć niekiedy wymagające pewnej ilości pracy. Jednak rezultaty tego typu poprawek niekiedy będą rzeczywiście interesujące, a kuchnia po takim zabiegu będzie wyglądać jak nowa. Dlatego też zanim się zacznie szukać nowych mebli to może warto przemyśleć, czy ze starymi czegoś się nie uda zrobić.

Polecamy też

Pistolet służący do malowania natryskowego znakomitym podarunkiem dla malarza

pistolety do malowania
Napisał: Bondex
Źródło: Bondex
Zaproszenie na urodziny lub na inne przyjęcie potrzebuje od nas zakupu upominku, gdyż nie przystoi iść do czyjegoś domu z pustymi rękoma. Jeśli twój jubilat jest malarzem i malowanie traktuje nie tylko jako pracę, ale również jako hobby, masz nad wyraz duże pole do popisu. Szczególnie zalecane są pistolety do malowania – Bosch to tylko jeden z producentów, jaki ma je w swojej ofercie
.


Bardzo dobrze w odświeżaniu wyglądu szafek sprawdza się na przykład okleina meblowa (sprawdź na stronie). Dostępna jest ona w postaci kilkumetrowych pasków, jakie można docinać na dowolną długość. Okleiny dostępne są w wielu rozmaitych motywach, przeważnie to będzie struktura drewna, ale można też spotkać dużo innych wzorów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.