Czy bez wątpliwości Twoja firma budowlana potrzebuje posiadania wszelkich sprzętów budowlanych na wyłączność?

Chyba każdy właściciel zupełnie dowolnej marki wie, z jak wielkimi nakładami finansowymi zwykle wiąże się nie tylko rozkręcenie swojego biznesu, ale także jego rozwój.


płótno - budynek
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com


Zazwyczaj większości osób wydaje się na pierwszy rzut oka, iż na początek należy faktycznie sporo zainwestować, jednakże po przejściu tego okresu marka zaczyna przynosić jedynie zyski. Nic bardziej mylnego - zazwyczaj to właśnie na następnych etapach budowy firmy należy włożyć w nią naprawdę sporo pieniędzy. Jak sobie z tym poradzić?


Jeżeli możesz - wypożycz


Dobrym przykładem są firmy budowlane, których właściciele zwykle decydują się na wypożyczenie części sprzętu. Jeśli dowiesz się, ile kosztują przykładowo żurawie wieżowe, wówczas już niewątpliwie nie będziesz się temu dziwił (zurawie wiezowe). Zakup tego rodzaju maszyn jest strasznie drogi, a trzeba też zaznaczyć, iż zazwyczaj żurawie wieżowe nie są wykorzystywane na wszystkich budowach. Jeśli zatem tylko nie prowadzisz firmy specjalizującej się w wysokich budowach, gdzie zwykle wykorzystuje się żurawie budowlane, wtedy ich wypożyczenie zdecydowanie będzie dla Ciebie bardziej opłacalne finansowo.


Szukaj okazji w sieci!


Polecamy też

Przerażają cię opłaty za gaz? Może to odpowiedni moment, by rozważyć zmianę dostarczyciela?

gaz
Napisał: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Cena gazu, jak na warunki przeciętnego użytkownika w Polsce, jest wysoka. Nieważne czy korzystasz tylko z kuchenki gazowej, czy też gazem grzejesz cały dom - dobrze jest zastanowić się, czy twoje opłaty mogą być mniejsze.


Nigdy nie przestawaj poszukiwania okazji i różnego rodzaju zniżek - jeśli chcesz coś kupić tanio, na pewno Ci się to wreszcie uda. Możesz przykładowo kupić używane maszyny, które bardzo często pojawiają się na wszelkiego rodzaju portalach aukcyjnych w dobrych cenach - http://www.dzwigmar.pl/sprzedaz_zurawi.html.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.