Dom
laboratorium
Napisał: per egevad
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesny dom - z inteligentną instalacją

Dom z przyszłości dla niektórych to tylko sen, lecz obecnie już dostępne są systemy, które zamieniają mieszkanie rodem z planu filmowego science-fiction w autentyzm.
para nowożeńców na ślubie
Napisał: Sokoban CN
Źródło: http://www.flickr.com

Niejednokrotnie jest stosowana fotowoltaika Białystok może być tego przykładem

Im uważniej przypatrzymy się innym źródłom uzyskiwania energii, tym łatwiej będzie nam powiedzieć, z czego my musimy korzystać. Wtenczas będziemy mieli pewność, że wybieramy możliwość odpowiednią dla nas, dzięki której wiele będziemy mieli szansę zyskać.


Niejednokrotnie jest stosowana fotowoltaika Białystok może być tego przykładem

Czy posiadaliśmy okazję obserwować jak działa elektrownia fotowoltaiczna?


Niejednokrotnie jest stosowana fotowoltaika Białystok może być tego przykładem

Powinno się rozmyślać jakie typy alternatywnych źródeł energii mają największe szanse zastosowania w naszym miejsce.
dom w budowie
Napisał: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Źródło: http://www.flickr.com

Energooszczędny dom zaczyna się od super projektu

Budowa domu dla co poniektórych jest prawdziwą katorgą. Jest to związane przede wszystkim z nieumiejętnym zaplanowaniem całego procesu stawiania domu oraz realizacji wszystkich pobocznych spraw. Jeśli nie masz głowy do tego, aby siąść spokojnie i opracować plan od A do Z to już teraz zacznij współpracę z architektem, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany.
Napisał: Nancy Hugo,CKD

Dlaczego powinniśmy zainteresować się meblami z Krakowa?

O wyposażeniu wnętrza w profesjonalny sposób możemy powiedzieć głównie wtedy, kiedy pojawią się w nich meble dobrej jakości. Ich znalezienie wcale nie jest takie proste, wypada więc zazdrościć mieszkańcom stolicy Małopolski, jeśli bowiem chodzi o garderoby, meblościanki, czy też gabinetowe biurka Kraków wydaje się być miastem nie mającym sobie równych.
szklana balustrada
Napisał: Vicki Burton
Źródło: http://www.flickr.com

Aranżacja szkłem

Jeśli planujesz szczycić się oryginalnym domem, musisz zainwestować w elementy szklane. Masz balkon? Zamiast banalnych balustrad z cegieł, wstaw balustrady szklane. W necie odszukasz oferty dystrybutorów szklanych wykończeń i z pewnością zamówisz coś perfekcyjnie dla ciebie.
robota
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com

Funkcjonalne, nowatorskie projektowanie pomieszczeń

Każdy chce posiadać gniazdko wyszukane i finezyjne. Dobry architekt będzie w stanie sprostać tym dyspozycjom i wykreuje pomieszczenia, w jakich będzie chciało się pomieszkiwać, do jakich będzie się chciało wracać.
alarmy


Zadbaj o bezpieczeństwo w swoim domu - kilka przydatnych wskazówek

Dom to miejsce wypoczynku, bezpieczna przystań każdego człowieka. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej osób chce jak najlepiej zabezpieczyć swoje cztery kąty. Instalują oni alarmy, wynajmują ochronę, instalują rozmaitego typu systemy, jakich funkcją jest odstraszenie potencjalnego włamywacza. Sytuacja ta widoczna jest szczególnie w większych miastach oraz miejscowościach tuż pod Warszawą, Krakowem, czy też Poznaniem – gdzie ludzie są po prostu najbardziej zamożni. Bogactwo można w którymś momencie stracić, jeżeli nie zadbamy o należyte jego zabezpieczenie – obecnie nie powinniśmy mieć oczywiście z tym problemów.
ciasto w formie
Napisał: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju nieruchomości najlepiej sprzedają się w stolicy Dolnego Śląska?

Aktualnie najchętniej nabywane są kawalerki oraz małe dwupokojowe mieszkania, których powierzchnia wynosi od 25 do 40 mkw. Kupują je zarówno inwestorzy, jak też rodzice wysyłające swoje dzieci na studia.


Jakiego rodzaju nieruchomości najlepiej sprzedają się w stolicy Dolnego Śląska?

Jeśli chodzi o nowe mieszkania Wrocław jakie oferuje ceny za mkw nie są niskie i raczej wszystko wskazuje na to, iż taka sytuacja się utrzyma.
wodomierze
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Urządzenia potrzebne w każdym domu

Niezwykle trudno pomyśleć sobie życie bez bieżącej wody albo ogrzewania. Przyzwyczailiśmy się do takich wygód. Dostarczenie ich do nas wymaga jednakże pewnych działań.
dom - zbliżenie
Napisał: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com

Na czym polega program "Mieszkanie dla młodych"?

Program rządowy MdM ma dopomóc młodym Polakom zdobyć pierwsze własne mieszkanie czy własny domek jednorodzinny.


Na czym polega program "Mieszkanie dla młodych"?

W programie przewidziano kilka metod udzielenia tejże pomocy: dwa typy wsparcia pieniężnego dla osób, które zamierzają zaciągnąć kredyt na nabycie pierwszego domu - dopłatę do udziału własnego a także spłatę części zadłużenia, oraz wsparcie dla tych, którzy wybudują dla siebie pierwszy domek jednorodzinny albo przebudują istniejący obiekt (lub jego część) i uzyskają w ten sposób mieszkanko – w formie zwrotu części sumptów na surowce budowlane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.