Dom
ogrodzenie z ciegieł
Napisał: wdj(0)
Źródło: http://www.flickr.com/photos/davidjoyner/2464432134/

Budujesz dom? Pomyśl o ładnym ogrodzeniu.

Wybudowanie własnego domku to pragnienie niejednej osoby. Nierzadko marzymy o tym przez calutkie życie i w końcu po wielu latach możemy swoje pragnienie spełnić i już wkrótce zacząć mieszkać w pięknym miejscu, na przykład gdzieś na obrzeżach większego miasta, tak żeby mieć zawsze blisko do pracy, ale przy okazji nie mieszkać w samym hałaśliwym centrum.
kominki oleśnica
Napisał: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

Idealne kominki do domów - świetne rozwiązanie w każdej sytuacji

W wielu domach wykorzystywane są często różne interesujące pomysły, jakie mają na celu wzbogacenie konkretnego pomieszczenia, lecz także spełnienie innych ważnych funkcji. Jeśli mowa o ogrzewaniu własnych domów, jedną z najpopularniejszych propozycji są już od bardzo dawna kominki, które wpasują się zarówno do staromodnego wystroju, jak i do surowych aranżacji, które oglądamy obecnie na stronach wielu pism dekoratorskich. Zależnie od własnego stylu i potrzeb, mamy możliwość dobrać taki model kominka, jaki najlepiej wpasuje się w dane miejsce i spowoduje, że będziemy chętnie spędzać czas w naszym domu oraz nie raz zaprosimy do niego mnóstwo znajomych.
dom wielorodzinny
Napisał: INTEGER S.A.
Źródło: INTEGER S.A.

Roboty remontowe można polecić fachowej firmie, zezwala to zyskać pewność, że wszystko będzie robione porządnie

Każdy budynek wymaga czasami robót remontowych albo budowlanych. Pozwala to utrzymać jego kondycję na optymalnym poziomie, jak też zadbać o piękny wygląd.
nowy budynek
Napisał: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe mieszkanie? - najważniejsze wskazówki budowlane dla każdego właściciela

Każdy z nas chce mieć swój dom, wylegiwać się na trawniku w leniwe, ciepłe popołudnia, sadzić drzewa owocowe i zajadać się soczystymi jabłkami uprawianymi w ogródku bądź zapraszać bliskich na apetyczne dania z grilla. Niestety nie każdy może sobie na to pozwolić. Jednak jeżeli jesteś szczęściarzem, który ma szansę na zbudowanie domu, musisz przeanalizować niżej opisane porady budowlane, które pozwolą ci zabezpieczyć się przed podejmowaniem nieodpowiednich decyzji.
mieszkania wrocław
Napisał: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com

Śnienia o osobistych czterech kątach - innymi słowy co poczynić, kiedy pragniemy zafundować sobie dom.

Każdy z Nas ma jakieś marzenia, wielokrotnie są to fanaberie dot. spraw materialnych, takich błahych. Pragnęlibyśmy mieć nowy samochód, nowe lokum lub inne nowoczesne gadżety, których reklamami jesteśmy bombardowani za pomocą środków masowego przesyłu. W moim zwięzłym tekście skupię się na tych marzeniach, które tyczą się zamiłowania posiadania swojego mieszkania. Lokum, które usytuowane jest w mieście Wrocław.
wyburzenia wrocław
Napisał: travelingnorthagency
Źródło: http://www.flickr.com

Fachowe wyburzenia budynków i rozbiórki - oferta wrocławskich przedsiębiorstw

Poniektóre stare budynki nadają się do naprawy i odświeżenia, jednakże nie wszystkie. Stare budowle, jakie nie realizują norm lub obowiązujących wymagań użytkowych są z reguły wyburzane
Altana w ogrodzie
Napisał: kenneth casper
Źródło: http://www.flickr.com

Który domek ogrodowy na narzędzia kupić? Jakie są ich typy oraz na jakie rzeczy zwracać uwagę?

Do pielęgnacji ogrodu używamy wielu narzędzi. aby pozostawały w należytym stanie dobrze jest w odpowiednim miejscu je chować. Co najlepiej się do tego nadaje? Na pewno dobre będą domki ogrodowe drewniane. Ale na który się zdecydować?
nieruchomości Drawsko Pomorskie
Napisał: Scott Jordan
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób się zabrać za poszukiwania lokalu użytkowego czy biura, jak unikać pułapek z tym związanych. Nieruchomości zachodniopomorskie to bardzo szeroki rynek - potrzebujesz przewodnika?

Swoje mieszkanie jest marzeniem większości rodzin, niezależnie czy będą mieszkać w dużym mieście, czy niewielkim miasteczku. Polska jest mocno w tyle, jeżeli będzie chodzić o liczbę mieszkań i ich metraż, dużym problemem jest także wysokość wynagrodzeń, które rzadko kiedy pozwalają na to, aby spokojnie sobie odłożyć na wymarzone cztery kąty.
budynek mieszkalny
Źródło: http://www.flickr.com

Szukasz domu lub mieszkania? Postaw na miejsca blisko Warszawy - sprawdź ofertę

Coraz większą grupę osób interesują nieruchomości w okolicach Warszawy. Wynajmowanie lokum wydaje im się być na dłuższy czas nieopłacalne (w czym zresztą zupełnie się nie mylą), a wybudowanie własnego domu to przedsięwzięcie, które jawi im się jako zbyt wymagające. W efekcie mieszkania i domy na sprzedaż w okolicach Warszawy cieszą się naprawdę bardzo dużą popularnością.
inteligentny dom
Napisał: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+

Mieszkać w myślącym domu to niezwykle nowatorskie rozwiązanie. Przeanalizuj, ile powinności nie jest już na Twojej głowie

Czy możemy posiadać dom, który będzie w stanie reagować na komendę? Czy możemy go wytresować? Być może te pytania brzmią niepoważnie, lecz no cóż, odpowiedź jest twierdząca. Takie coś zapewnia inteligentny dom, czyli dom, który szybko reaguje na Twoje żądania. Szybko i bez problemów spełnia Twoje potrzeby. Inteligentny dom pod wieloma względami nieomylnie ocenia sytuacje i dostosowuje swoje działanie. Taki dom to nowatorska technologia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.