Dom
budowa domu

Czy powiemy które projekty domów Warszawa ma szansę nam zaoferować?

Nim dotrzemy do momentu stawiania domu, powinniśmy najpierw znaleźć dobry projekt, który będzie ukazywał, jak taki nasz dom powinien się prezentować. Przez to właśnie warto sprawdzić, do kogo się zwracać o jego zrobienie, tak byśmy uzyskiwali gwarancję, że będziemy zadowoleni z tego, co zostanie nam tu przedstawione.
Jakie wybrać ściany do domu
Napisał: ES Polska
Źródło: ES Polska

Budowa własnego budynku mieszkalnego – efekt życia?

Jak możemy określić budowę domu? Dzieło życia, spełnienie marzeń czy wielki niepokój? Prawdopodobnie każde z tych określeń będzie pasować bardzo dobrze. Wiemy bowiem, iż dokonujemy czegoś niezwykłego, jest to realizacja marzeń, lecz jednocześnie pojmujemy, z jakim niepokojem ma to związek. Na całe szczęście, jak każda poważna sprawa jednakowoż budowa domu to proces, który da się zaplanować i odpowiednio doprowadzić do szczęśliwego końca. Wszystko zależy od solidnego planu budowy.
projekt domu

Wrocław- doskonałe miejsce, by zamieszkać i kupić swoje pierwsze mieszkanie

Mnóstwo z nas od pewnego czasu marzy o własnych czterech kątach, które będzie można samodzielnie urządzić a także cieszyć się wspaniale wyglądającym mieszkaniem. Nie zawsze jest to proste, szczególnie jeśli ograniczają nas finanse, jednakże są miasta, które oferują nam wspaniałe ceny w połączeniu z zadowalającym standardem nieruchomości.
elewacje, okładziny
Napisał: Stegu
Źródło: www.sklep.euroglazura.eu

Stegu, jako znana marka europejska proponująca okazałą paletę oklein

Firma Stegu, to uznana firma europejska oferująca obszerną gamę okładzin ściennych i kamieni dekoracyjnych, przez lata poszerzając swój asortyment o nowatorskie składniki kolekcji.
mały domek
Napisał: Gina Paulucci
Źródło: http://www.flickr.com

Własny dom jako marzenie wielu ludzi

Prywatny dom jest marzeniem wielu ludzi. Budowanie domu wiąże się z wielkim kosztem, w związku z tym warto porządnie przetrawiać wybór odpowiedniego projektu, albowiem od niego zależy wygoda i funkcjonalność domu. Ów wybór może stanowić także o tym, czy nasz nowy dom okaże się przyjazny i oszczędny. Warto poświęcić nieco czasu, aby przyzwoicie rozważyć inwestycje życia. Zanim budowa domu na podstawie wymarzonego planu się zacznie, trzeba dopełnić paru formalności.
dom
Napisał: Röben
Źródło: Röben

Ciekawi Cię malutki dom? Poprzeglądaj prototypy w gazetach albo zaraz udaj się do projektanta

Do niedawna znaczna większość osób uważała, że miasto jest to znakomite wyjście dla młodych małżeństw. Nie ma tylko zadań co w domu prywatnym i jest o wiele więcej czasu wolnego. Dlatego coraz większą renomą cieszą się w szczególności jednorodzinne domy, które budowane są najczęściej na peryferiach miasta.

Architekt to zawód z przyszłością na polskim rynku zawodowym

Każdy dom to historia. Nie chodzi jedynie o wcześniejszych właścicieli, a raczej o cały proces powstawania danego budynku. Najpierw było trzeba kupić ziemię, później pomyśleć jak chcielibyśmy, żeby wyglądał nasz dom. To jest rzeczywiście bardzo ważny etap – decyzje w kwestii wyglądu. Konkrety przychodzą potem, kiedy idzie się do biura projektowego i zaczynamy rozmawiać z architektem. W tym momencie należy w miarę dokładnie powiedzieć czego oczekujemy i jakie ogólnie projekty domów są dla nas interesujące.
Kominek elektryczny
Napisał: Optiflame
Źródło: Optiflame

Przytulny dom

Wiele osób chciałoby mieć kominek w domu. Niektórzy posiadający piece kaflowe zamiast je rozebrać zmienili delikatnie ich wygląd i stworzyli kominki z owych pieców. Ci, którzy rozebrali stare kaflowe piece później żałują. Ale nie musimy załamywać rąk i powinniśmy rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się sprzedażą kominków. Kominki z Dolnego Śląska to świetne rozwiązanie na odmienienie wnętrza. W województwie dolnośląskim jest sporo firm zajmujących się tego typu działalnością. Trzeba tylko dobrze się rozejrzeć. Poza tym firmy te od razu zajmują się również instalacją. Dodatkowo dużo jest zależne od tego, jaki kominek chcielibyśmy mieć. Niektóre kominki elektryczne mają tylko urozmaiceniem wnętrza i nie potrzeba do ich montażu większej filozofii. Musimy tylko znaleźć odpowiednie miejsce, czy to w salonie, czy w alkowie, wszystko zależy od naszego widzi mi się.
okna
Napisał: Stolmar
Źródło: Stolmar

Najnowocześniejsze okna z drewna posiadające dodatkowe właściwości

Nie można nie zgodzić się z tezą, że okna są wyjątkowo istotnym elementem wykończeniowym w obiektach mieszkalnych. Warto zatem uważnie zastanowić się nad ich wyborem, mając pewność, że decydujemy się na produkty o zadowalającej jakości. Z tego względu bardzo znamienne jest, aby naszym wyborem była propozycja cenionego producenta.
budowa nowego budynku - inwestycja
Napisał: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com

Nowa miejska inwestycja budowlana niemalże na każdym kroku

W światowy kryzys i ogólną potrzebę poszukiwania sposobów na oszczędzanie właściwie już nikt nie wierzy. W związku z tym nie jest niczym zaskakującym, iż kolejne inwestycje wyrastają w coraz to nowych miejscach.

Inwestowanie w nieruchomości w dalszym ciągu jest bardzo popularne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.