Czas na wykończenie
migawka - dom
Napisał: Hugh Llewelyn
Źródło: http://www.flickr.com

Odbiór techniczny mieszkania - na co powinno się zwrócić uwagę?

Odbierając mieszkanie od dewelopera, naturalnie musimy odpowiednio się do tego przygotować. Doświadczony odbiór lokalu wymaga szczegółowych pomiarów, wskutek tego pożądane byłoby zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy ekspertów. Jeżeli jednak chcemy odebrać mieszkanie osobiście, pomnijmy o paru ważnych rzeczach.
Grawer na laminacie
Napisał: DrukXL
Źródło: http://drukxl.pl/

Sensowne tabliczki na drzwi do właściwego gabinetu

Mnóstwo osób wie jak istotne są właściwe oznaczenia. Patrzymy na znaki na drogach, na to, co jest napisane na części produktów i patrzymy na to, co widnieje na słupach ogłoszeniowych.
okleina do mebli

Przykładowe sposoby i pomysły na to, żeby starszym szafkom przywrócić nowe życie.

Każde nawet przepięknie urządzone wnętrze w pewnym momencie zaczyna się nudzić. Szczególnie że podczas zwykłego użytkowania meble się mogą gdzieniegdzie poplamić czy też zaczną się na nich pojawiać jakieś zadrapania.
Jesienne dekoracje domu
Napisał: Home&you
Źródło: Home&you

Dekoracje do domu mogą się przeróżnie prezentować

Czy zaznaczymy które ozdoby wybierać?

Wnętrze naszego domu, bardzo wiele będzie opowiadało o nas, z tego powodu tak ważne okazuje się być to, by uważnie się namyślić, jak powinno ono wyglądać.
rusztowanie
Napisał: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

Odnowa elewacji – jakie narzędzia można współcześnie w tym celu wykorzystać?

Elewacja budynku pełni współcześnie rolę jego wizytówki. Nawet, jeśli nieruchomość posiada interesującą formę architektoniczną, zniszczona elewacja sprawia, że całość nie wygląda dobrze. Nie można się więc dziwić, że coraz więcej zarządców budynków decyduje się na jej wyremontowanie, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, że polskie warunki atmosferyczne nie są dla niej faktycznie łaskawe.
biuro
Napisał: Valtech Sweden
Źródło: http://www.flickr.com

Fototapety w stylizacji pomieszczeń jako świetna opcja dla unowocześnionych biur.

Co pewien czas w stylizacji wnętrz pojawiają się nowe koncepcje dzięki jakim można dostrzec, że rzeczywiście przeważa modernizm. Fototapety w aranżacji pomieszczeń to idealna opcja dla unowocześnionych biurowców i to następny w kolejności czynnik na to będący dowodem.
lampa
Źródło: pixabay.com

Mieszkanie dobrze urządzone we wszystkich detalach, czyli oświetlenie też jest ważne w przypadków stylowych wnętrz

Każdy, kto urządza nowe wnętrze chciałby zrobić to mimo wszystko jak najlepiej. Idealnie zakupujemy barwy ścian, rodzaj płytek, które muszą znaleźć się w łazience czy inne elementy naszych wnętrz. Często zapominamy jednocześnie o oświetleniu, które w istotny sposób kształtuje wygląd konkretnego mieszkania i powoduje, że nabiera ono wyjątkowego charakteru.
brązowa ściana
Napisał: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com

Jak można przełamać nudną powierzchnię ścian w domu? Czy zawsze muszą to być radykalne zmiany?

Istotną częścią aranżacji w mieszkaniu są ściany jak również to, jak zmienimy ich wygląd. A możemy to zrobić na wiele sposobów. Już samo położenie gładzi oraz zmiana koloru mają duży wpływ na rezultat końcowy wystroju pomieszczeń. Jednak sam kolor to nie wszystko, gdyż możliwości jest znacznie więcej. W jaki sposób można jeszcze zmienić wygląd prostych, jednolitych ścian?
kuchnia
Napisał: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

O jakich rzeczach trzeba pamiętać przy urządzaniu kuchni w swoim domu, jak dobrać najlepiej poszczególne elementy wykończeniowe.

Planując wykończenie swojej kuchni trzeba zwrócić uwagę na sporo różnych rzeczy. Wbrew pozorom wykończenie tego pomieszczenia właśnie tak, aby było ono wygodne a jednocześnie funkcjonalne wcale nie jest łatwe, szczególnie jeżeli nie jest ono zbyt wielkie. Przede wszystkim należy zacząć od przemyślenia, co zostanie położone na ścianach i podłodze, bo bez tego nie można ruszyć z dalszymi pracami.
płytki ceramiczne
Napisał: Arto Brick
Źródło: http://www.flickr.com

W aranżacji wnętrz ładnie są płytki ceramiczne - należy je wykorzystać

Współcześnie design miejsc, w jakich jesteśmy jest dla nas bardzo ważny. Zwłaszcza tyczy się to naszego mieszkania, jakie próbujemy zaaranżować ciekawie i współcześnie.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.