Piękne otoczenie domu
Naprawa laptopów
Napisał: Matteo Doni
Źródło: http://www.flickr.com

Nie da się ukryć, że nowe technologie to ważna część życia właściwie każdego człowieka!

W współczesnych czasach obywanie się bez zdobyczy współczesnej technologii praktycznie wydaje się nieosiągalne dla żadnego z nas. Jeśli dobrze się nad tym zastanowisz, bez wątpliwości szybko zauważysz, że na co dzień korzystasz z co najmniej paru urządzeń elektronicznych, bez których praktycznie nie wyobrażasz sobie egzystencji. Dla przykładu - dzisiaj praktycznie każdy z nas posiada telefon komórkowy, a jeżeli zapomnimy go wziąć z domu, czujemy się właściwie jak bez ręki.
Jesienne dekoracje domu
Napisał: Home&you
Źródło: Home&you

Dekoracje do domu mogą się przeróżnie prezentować

Jak pragniemy urządzić nasze pomieszczenia?

Pomieszczenia naszego domu, niesamowicie dużo będzie mówiło o nas, przez to tak istotne jest to, aby dokładnie się namyślić, jak ma ono wyglądać.
leżaki
Napisał: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Pozytywne strony mebli wykonanych z technorattanu

Odpoczynek na tarasie, balkonie czy w ogrodzie mimo wszystko ułatwiają idealnie spasowane meble. W sklepach odnaleźć możemy meble ogrodowe lub tarasowe zrobione z niezwykle zróżnicowanych materiałów. Są pośród nich meble z tworzywa sztucznego, z wikliny, rattanu.
brama garażowa
Napisał: mrhayata
Źródło: http://www.flickr.com

Stawianie garażu. O jakich rzeczach pamiętać oraz na co zwrócić uwagę?

Osoby stawiające swój dom zastanawiają się również nad tym jakiego rodzaju garaż postawić? Należy zdecydować o wielu rzeczach, przykładowo o kącie nachylenia dachu, rodzaju budulca, modelu bramy i tak dalej. O czym należy pamiętać budując garaż? Po pierwsze należy podjąć decyzję z czego chcemy postawić tego typu garaż. Wiele osób wlicza koszty postawienia takiej budowli w całą budowę domu, z tego powodu nie wylicza się tak właściwie ile ta budowa wyniesie osobno, bo koszty takie rozkładają się.
ogrodzenia
Źródło: pixabay.com

Czy jest sens od razu robić docelowe ogrodzenie działki, czy też na początek dobre okaże się tymczasowe?

Pierwsze co przychodzi nam na myśl po zakupie działki, to zrobienie ogrodzenia, aby wydzielić w dokładny sposób przestrzeń, jaką mamy zamiar zagospodarować. Zastanawiamy się wtedy nad tym czy zrobić ogrodzenie tymczasowe, czy jednak już takie docelowe, jakie posłuży nam też później.
oczyszczalnia
Napisał: wfeiden
Źródło: http://www.flickr.com/

Jak być świadomym obywatelem naszej planety, czyli troska o środowisko w domu i pracy.

Zanieczyszczenie ekosystemu to bez wątpienia największe wyzwań stojących przed obecnymi społeczeństwami. Jeżeli bowiem o nie nie zadbamy, może okazać się, że za kilka lat nie będziemy mogli oddychać świeżym powietrzem bez szkodliwych konsekwencji dla naszego organizmu, a nasze dzieci nie będą miały przyjemności ujrzeć wielu gatunków fauny, jak i flory, bo zostaną one zaklasyfikowane jako wymarłe. Z tego też powodu w większości kwestii działalności ludzkiej widoczne są zmiany powiązane właśnie z dbaniem o ekosystem.
podjazd do domu

Droga dojazdowa, taras a także ścieżki - jaką kostkę brukową dobrać do ogródka?

Największą wziętością cieszy się dzisiaj kostka betonowa. Dostępna w astronomicznej liczbie kształtów oraz kolorów, pozwala na bezproblemowe dopasowanie jej do elewacji bądź ogrodzenia. Do wyboru są także bruk klinkierowy, kamienisty a także drewniany, różnego rodzaju płyty, cement wylewany, a nawet kruszywo. Ogrodowe ścieżki, taras ziemny, a nawet podjazd możemy wyłożyć brukiem betonowym, kamiennym a także klinkierowym. To trwałe i zazwyczaj stosowane materiały nawierzchniowe.
wystrój domu jednorodzinnego
Napisał: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli jesteś właścicielem ładnego domostwa jednorodzinnego i również miłośnikiem własnego zacisza - dobrze zobaczyć szeroką ofertą akcesoriów i dodatków do wyposażenia pomieszczenia.

Okres zimowy przeważnie odbiera radość życia. Krótkość dni i długie, zimniejsze noce sprawiają, że stajemy się statyczni i leniwi. Nie mamy na nic ochoty, dużo śpimy i nie mamy zbytnio wiele siły na cokolwiek. Okres jesienno-zimowy to jednak dobry moment na wspomnienia z lata, przyjemne dla oczu oglądanie zdjęć, odczytywanie lektur, czy porządki i snucie planów na nadchodzącą wiosnę.
koszenie trawnika
Napisał: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com/photos/criminalintent/3804973015/

Czar letnich pór roku - w jaki sposób wykorzystać słoneczny dzień?

Gdy przychodzi wiosna, świat budzi się do życia, co nastraja nas pozytywną energią i stanowi siłę sprawczą do działania. Budzimy się z zimowego marazmu, zaczynamy uprawiać sporty, robimy wszystko aby spędzać na wolnym powietrzu dużo czasu. Jest to także moment nadprogramowych obowiązków, które ze względu na duże nasłonecznienie i długie dni, nie są dla nas zbytnio przykre.
dom
Napisał: Randen Pederson
Źródło: http://www.flickr.com

O XXI-wiecznych trendach w urządzaniu przydomowych przestrzeni, czyli parę słów o modnych i praktycznych ogrodzeniach prywatnych parceli

O porządnym ogrodzeniu myśli chyba każdy właściciel domu, który kupił działkę budowlaną, a także każdy dżentelmen, który w najbliższym miesiącu zamierza zamieszkać w ledwo co postawionym budynku. Z kolei ci, którzy mają kilkudziesięcioletni płot, liczący bez mała pół wieku, też pragnęliby pochwalić się przed sąsiadem o dużo piękniejszym ogrodzeniem. Wybór, przed którym stają właściciele domu w żadnym razie nie jest łatwy, bo na rynku można dziś dostać prawie wszystko: od pięknych bukowych sztachet zaczynają, a na solidnych ocynkowanych przęsłach kończąc.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.