Plan
dom jednorodzinny
Napisał: Archeton
Źródło: www.archeton.pl

Czy postawić na gotowy czy indywidualny projekt nieruchomości?

Posiadanie domu to marzenie wielu par, jednak w tak samo wielu przypadkach pozostaje jedynie właśnie tylko marzeniem. Wszystko oczywiście przez finanse, które w większości przypadków stanowią główne ograniczenie. Gdy z kolei nasz budżet pozwala na wybudowanie nieruchomości, czeka nas również wiele przygotowań i pracy.
budowa domu

Czy powiemy które projekty domów Warszawa ma szansę nam zaoferować?

Nim dojdziemy do etapu stawiania domu, musimy na początku znaleźć właściwy projekt, który będzie ukazywał, jak taki nasz domek ma się prezentować. Z tego powodu właśnie trzeba zobaczyć, do kogo się zwrócić o jego wykonanie, tak abyśmy posiadali pewność, że będziemy zadowoleni z tego, co okaże się być nam tutaj przedstawione.
impreza
Napisał: Carodean Road Designs
Źródło: http://www.flickr.com

O jakich sprawach warto pamiętać przy wybieraniu mieszkania, zalety i wady mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego.

Poszukując mieszkania klienci mają do wyboru dwie opcje. Albo wybiorą mieszkanie z rynku wtórnego, w jakim ktoś już wcześniej mieszkał, albo całkiem nowe, oferowane przez jednego z deweloperów.
drzwi fornirowane
Napisał: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteśmy gospodarzami domu i obecnie zaplanowaliśmy remont podłóg, to należy pomyśleć jednocześnie o zamontowaniu listw przypodłogowych drewnianych i drzwi fornirowanych

O dom warto troszczyć się. Czasami należy coś naprawić, aby wszystko wyglądało jak należy, a nierzadko po prostu mamy ochotę na odświeżenie domu i zakup nowych mebli lub drzwi oraz wymalowanie ścian.
laboratorium
Napisał: per egevad
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesny dom - z inteligentną instalacją

Domy przyszłości dla niektórych to jedynie sen, ale obecnie już dostępne są systemy, które zamieniają mieszkanie rodem z planu filmowego Sci-FI w rzeczywistość.
hurtownia grzejników
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Kilka słów o instalacjach CO

Wakacje to czas, w którym wiele osób myśli nad zmianą systemu ogrzewania swoich mieszkań. Wtedy w kaloryferach nie płynie woda, więc bez kłopotów można je wymienić. Warto o tym pomyśleć odpowiednio wcześnie, by nie odłożyć tego na jesień.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.