Plan
budowa domu

Czy powiemy które projekty domów Warszawa ma szansę nam zaoferować?

Zanim dotrzemy do etapu stawiania domu, musimy najpierw odnaleźć odpowiedni projekt, który będzie pokazywał, jak taki nasz dom ma się prezentować. Dlatego właśnie potrzeba sprawdzić, do kogo się zwracać o jego zrobienie, tak byśmy posiadali pewność, że będziemy zadowoleni z tego, co zostanie nam tu zaprezentowane.
dom jednorodzinny
Napisał: Archeton
Źródło: www.archeton.pl

Czy postawić na gotowy czy indywidualny projekt nieruchomości?

Swój własny dom to marzenie wielu osób, jednakże w tak samo licznych przypadkach pozostaje jedynie w sferze wspomnianych marzeń. Wszystko rzecz jasna przez finanse, które stoją najczęściej na drodze do jego realizacji. Gdy jednak nasz budżet umożliwia postawienie nieruchomości, czeka nas także wiele przygotowań i pracy.
impreza
Napisał: Carodean Road Designs
Źródło: http://www.flickr.com

O jakich sprawach warto pamiętać przy wybieraniu mieszkania, zalety i wady mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego.

Poszukując mieszkania klienci mają do wyboru dwie opcje. Albo wybiorą mieszkanie z rynku wtórnego, w jakim ktoś już wcześniej mieszkał, albo całkiem nowe, oferowane przez jednego z deweloperów.
drzwi fornirowane
Napisał: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteśmy gospodarzami domu i obecnie zaplanowaliśmy remont podłóg, to należy pomyśleć jednocześnie o zamontowaniu listw przypodłogowych drewnianych i drzwi fornirowanych

O dom warto troszczyć się. Czasami należy coś naprawić, aby wszystko wyglądało jak należy, a nierzadko po prostu mamy ochotę na odświeżenie domu i zakup nowych mebli lub drzwi oraz wymalowanie ścian.
laboratorium
Napisał: per egevad
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesny dom - z inteligentną instalacją

Domy przyszłości dla niektórych to jedynie sen, ale obecnie już dostępne są systemy, które zamieniają mieszkanie rodem z planu filmowego Sci-FI w rzeczywistość.
hurtownia grzejników
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Kilka słów o instalacjach CO

Wakacje to czas, w którym wiele osób myśli nad zmianą systemu ogrzewania swoich mieszkań. Wtedy w kaloryferach nie płynie woda, więc bez kłopotów można je wymienić. Warto o tym pomyśleć odpowiednio wcześnie, by nie odłożyć tego na jesień.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.