Plan
dom jednorodzinny
Napisał: Archeton
Źródło: www.archeton.pl

Czy postawić na gotowy czy indywidualny projekt nieruchomości?

Swój własny dom jest marzeniem wielu osób, jednak w tak samo licznych przypadkach pozostaje jedynie właśnie tylko marzeniem. Wszystko rzecz jasna przez pieniądze, które w większości przypadków stanowią podstawowe ograniczenie. Gdy natomiast nasz budżet pozwala na wybudowanie nieruchomości, czeka nas także sporo przygotowań i pracy.
impreza
Napisał: Carodean Road Designs
Źródło: http://www.flickr.com

O jakich sprawach warto pamiętać przy wybieraniu mieszkania, zalety i wady mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego.

Poszukując mieszkania dla siebie klienci mają do wyboru dwie opcje. Albo zdecydują się na mieszkanie z rynku wtórnego, w jakim ktoś już wcześniej mieszkał, albo całkiem nowe, oferowane przez dewelopera.
hurtownia grzejników
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Kilka słów o instalacjach CO

Lato to czas, w jakim wiele osób zastanawia się nad zmienieniem systemu ogrzewania swoich domów. Wówczas w kaloryferach nie płynie woda, zatem bez kłopotów można je wymieniać. Warto o tym pomyśleć odpowiednio wcześnie, by nie odkładać tego na jesień.
laboratorium
Napisał: per egevad
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesny dom - z inteligentną instalacją

Dom z przyszłości dla niektórych to tylko sen, lecz obecnie już dostępne są systemy, które zamieniają mieszkanie rodem z planu filmowego science-fiction w autentyzm.
budowa domu

Czy powiemy które projekty domów Warszawa ma szansę nam zaoferować?

Nim dotrzemy do momentu stawiania domu, powinniśmy najpierw znaleźć dobry projekt, który będzie ukazywał, jak taki nasz dom powinien się prezentować. Przez to właśnie warto sprawdzić, do kogo się zwracać o jego zrobienie, tak byśmy uzyskiwali gwarancję, że będziemy zadowoleni z tego, co zostanie nam tu przedstawione.
drzwi fornirowane
Napisał: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteśmy gospodarzami domu i obecnie zaplanowaliśmy remont podłóg, to należy pomyśleć jednocześnie o zamontowaniu listw przypodłogowych drewnianych i drzwi fornirowanych

O dom trzeba dbać. Nierzadko należy coś wyremontować, aby wszystko wyglądało jak należy, a czasami zwyczajnie mamy chęć na zmienienie czegoś w domu i zakup nowych mebli lub drzwi oraz pomalowanie ścian.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.