Inwestycja
nowoczesny projekt
Źródło: pixabay

W jakim domu jednorodzinnym pragnęliby mieszkać nasi rodacy, czyli w jaki sposób projektanci wsłuchują się w potrzeby swych klientów

Projektowanie domów na pewno nie jest tylko sztuką dla sztuki - każdy wolnostojący domek powinien pięknie wyglądać, lecz równocześnie ów wygląd w końcu jest jedynie kwestią prywatnych upodobań. Możemy w tym miejscu przypomnieć choćby o XVII-wiecznych zamkach, które do dziś cieszą oko i stają się naprawdę wdzięcznym obiektem do fotografowania. Przy tym nie trzeba zapominać, że w tych budowlach w ogóle nie było toalet, co dzisiaj może nas odrobinę szokować - nasze współczesne domy, choć nie tak wspaniałe jak Wersal, są o dużo bardziej funkcjonalne.
dom
Napisał: Kim
Źródło: http://www.flickr.com

Automatyka do bram - rozwiązanie na które możesz sobie pozwolić w twoim domu.

Rano w pośpiechu - ponieważ dzieci do przedszkola, a ty przez korki musisz przebić się do firmy, a jazda po stolicy nie jest prosta. Po południu szybko, bo w domu mnóstwo obowiązków. Na deszczu czy na śniegu walczysz najpierw z drzwiami do garażu, potem z bramą wjazdową. Po co się szarpać jeszcze z tym? Może czas na zmiany? Inwestycję, jaka niedługo zwróci się w postaci oszczędzonego czasu, zwiększonego poczucia bezpieczeństwa i komfortu?
Wnętrze mieszkania
Napisał: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com

Które mieszkanie najlepiej nabyć? Od dewelopera czy może na rynku wtórnym? Jaką lepiej opcję wybrać?

Wiele osób myśli nad tym, jakie mieszkanie kupić? Na rynku pierwotnym czy wtórnym? Jedno jak i drugie wyjście ma plusy, oraz wady, jednak kupno mieszkania bezpośrednio od dewelopera daje jednak więcej korzyści, jak mieszkanie Wrocław.
projekt domu

Wrocław- doskonałe miejsce, by zamieszkać i kupić swoje pierwsze mieszkanie

Mnóstwo z nas od pewnego czasu marzy o własnych czterech kątach, które będzie można samodzielnie urządzić a także cieszyć się wspaniale wyglądającym mieszkaniem. Nie zawsze jest to proste, szczególnie jeśli ograniczają nas finanse, jednakże są miasta, które oferują nam wspaniałe ceny w połączeniu z zadowalającym standardem nieruchomości.
mały domek
Napisał: Gina Paulucci
Źródło: http://www.flickr.com

Własny dom jako marzenie wielu ludzi

Własny dom jest planowany przez wielu osób. Budowa domu łączy się z największym kosztem, dlatego należałoby dobrze przetrawiać dobór stosownego projektu, albowiem od niego zależy komfort i ergonomiczność domu. Ów wybór może stanowić również o tym, czy własny nowy dom będzie przyjazny i oszczędny. Powinno się przeznaczyć nieco czasu, aby dobrze rozważyć inwestycje życia. Nim budowa domu na bazie wymarzonego wzoru się zacznie, należy dopełnić paru formalności.
budowa nowego budynku - inwestycja
Napisał: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com

Nowa miejska inwestycja budowlana niemalże na każdym kroku

W światowy kryzys i ogólną potrzebę poszukiwania sposobów na oszczędzanie właściwie już nikt nie wierzy. W związku z tym nie jest niczym zaskakującym, iż kolejne inwestycje wyrastają w coraz to nowych miejscach.

Inwestowanie w nieruchomości w dalszym ciągu jest bardzo popularne.
mieszkania od dewelopera
Napisał: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupujesz nieruchomość z rynku pierwotnego? Zobacz, na co dobrze jest zwrócić uwagę!

Jeśli zamierzasz przeprowadzić się do nowego mieszkania, które nabędziesz od dewelopera, zwróć uwagę na kilka ważnych kwestii. Sęk w tym, by zminimalizować możliwe ryzyko.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.