Budownictwo
budowa
Napisał: Wolf System Sp. z o.o.
Źródło: Wolf System Sp. z o.o.

Musisz zadbać o izolację powierzchni? Wykorzystaj izolacje polimocznikowe

Właściwa izolacja jest bardzo istotną kwestią w przypadku obiektów mieszkalnych oraz użytkowych. Pozwala ona zabezpieczyć poszczególne fragmenty konstrukcji przed działaniem wilgoci oraz pozostałych szkodliwych czynników. Wykazuje kluczowe znaczenie również dla oszczędności ogrzewania obiektów oraz wycieku ciepła.
szkło
Napisał: Carol VanHook
Źródło: http://www.flickr.com

Użycie rozmaitych rodzajów szkła

Szkło znane jest ludzkości od bardzo dawnych czasów. Po wymyśleniu zostało ono docenione przede wszystkim za przejrzystość, dzięki której można było je zastosować w roli szyb w oknach. Aktualnie oprócz wspomnianych okien szkło posiada ogromną liczbę innych zastosowań. Spotyka się je praktycznie wszędzie, szczególnie w ostatnich latach. Nowoczesne budownictwo często bowiem zakłada zastosowanie szkła jako tworzywa konstrukcyjnego czy dekoracyjnego w budynkach.
budowa

Jak oszczędzać na materiałach budowlanych? To łatwiejsze niż może się zdawać. Sprawdź dlaczego

Nie ma chyba człowieka, której nie da się poprawić humoru sporąobniżką. Możliwe jest to w wielu sytuacjach, w różnych sytuacjach, może się tak stać w trakcie drobnych zakupów, jak i w trakcie znaczącej inwestycji. czasem nawet, kiedyciułamy grosze, to ma to dla nas znaczenie, bo myślimy, że w życiu pieniądz zawsze się przyda.
materiały budowlane
Napisał: Pavel P.
Źródło: http://www.flickr.com

Działalność budowlana w internecie i „stare” strony www psujące wizerunek

Wolność rynku to podstawowa składowa kapitalizmu, pełnia możliwości, ale i jednocześnie zobowiązanie wobec siebie do zadbania o wszystkie szczegóły własnej działalności gospodarczej. Zaniedbując mało znaczący obszar funkcjonowania swojej firmy łatwo sprowadzić przedsiębiorstwo na równię pochyłą, a dłuższa taka perspektywa z pewnością nie wygląda najlepiej. Jak sytuacja przedstawia się w branży budowlanej? Na co uwagę powinni zwracać inwestujący w spoiwa, grunty i zagęszczacze?
konstrukcja ze stali
Napisał: glasseyes view
Źródło: http://www.flickr.com

Cięcie nierdzewnej stali

Nierdzewna stal została wynaleziona blisko wiek temu, jednakże dopiero w minionych kilkunastu latach zaczęła być uniwersalnie użytkowana w budownictwie jak też architekturze. Najpierw w latach osiemdziesiątych jej pozytywy docenili projektanci w największym stopniu rozwiniętych krajów, a w ostatnich latach pojawiła się ona także w Polsce. Jeszcze do niedawna praktycznie nie znana, w tej chwili nadaje nowomodny wygląd największym ośrodkom handlowym w świecie.
Stalowe rusztowanie
Napisał: jasonwoodhead23
Źródło: http://www.flickr.com

Nowatorskie budownictwo to ciekawsze perspektywy

we współczesnych budownictwie istotnych jest wiele elementów oraz czynności, takich jak montaż konstrukcji stalowych. Teraz z reguły wykorzystuje się dzisiejsze rozwiązania, takie jak konstrukcje offshore, które gwarantują najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wytrzymałość, dlatego warto mieć na względzie to, aby wykonanie danego budynku było zrealizowane przez specjalistów, jacy znają się na rzeczy.
budowa nowego budynku - inwestycja
Napisał: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com

Nowa miejska inwestycja budowlana niemalże na każdym kroku

W światowy kryzys i ogólną potrzebę poszukiwania sposobów na oszczędzanie właściwie już nikt nie wierzy. W związku z tym nie jest niczym zaskakującym, iż kolejne inwestycje wyrastają w coraz to nowych miejscach.

Inwestowanie w nieruchomości w dalszym ciągu jest bardzo popularne.
wełna
Napisał: Knauf Insulation

Profesjonalne narzędzia potrzebne w pracy dekarza - zobacz, co powinieneś mieć w swojej podręcznej skrzynce na narzędzia

Wyszukanie doświadczonej firmy dekarskiej to nie lada wyzwanie. Czym trzeba się kierować przy jej wyborze? Oto nieco dobrych rad, dzięki którym da się uniknąć nieporozumień.
budowa, remont

Do jakich zadań niezbędne są płyty poliwęglanowe, gdzie znajdują zastosowanie? Jak można je podzielić?

Obecnie przemysłowe budownictwo coraz bardziej koncentruje się na wykorzystywaniu światła dziennego, by rozświetlić budynki. Więc hale produkcyjne, jakie są bardziej oświetlone, umożliwiają na oszczędność na energii elektrycznej, poprawiają warunki pracy i są bardziej bezpieczne w razie pożaru. Takie rezultaty jesteśmy w stanie osiągnąć jak zastosujemy płyty poliwęglanowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.