Technologia
konstrukcja ze stali
Napisał: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com

Hardox wearparts

Jak wszystkim wiadomo, stali nie da się, najzwyczajniej w świecie, połamać. Dlatego konieczne jest użycie specjalistycznych maszyn, żeby stali różnego typu nadać pasujący nam kształt. A jak wiemy stal jest niezbędne w naszym życiu. Dlatego powstały firmy takie jak Hardox wearparts, które są w stanie ze stalą zrobić bardzo wiele. Tworzą oni m.in. blachy trudnościeralne, które są wykorzystywane w różnych branżach: górnictwie, hutnictwie czy rybołówstwie.
oświetlenie
Napisał: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Co warto wiedzieć o technologii LED? Jakie posiada zalety i od czego zależna jest jej budząca podziw trwałość

Im dłuższą chwilę źródło światła jest w użyciu, tym więcej oferuje korzyści finansowych i ekologicznych. Mimo nieznacznego zaniżenia wartości strumienia świetlnego w trakcie eksploatacji, LED są w stanie pozostać w użyciu dłuższy czas niż pozostałe źródła światła. Potencjał techniczny takiej technologii nie został jeszcze tak naprawdę wyczerpany. Z tego powodu LED to przyszłość oświetlenia.
oświetlenie
Napisał: Ondrej Prostrednik
Źródło: http://www.flickr.com

Odpowiednie oświetlenie do twojego pokoju.

Oświetlenie jest ogromnie ważnym atrybutem naszego życia. Żaden budynek nie może się bez niego obejść. Znacząca jest nie tylko funkcjonalność, ale również łączny rezultat otrzymany dzięki różnym typom lamp. Od światła zależy nie tylko nasz nastrój, lecz także zdolność do pracy i efektywnego wypoczynku. W każdym mieszkaniu musi panować harmonia pomiędzy typami oświetlenia. W każdym pokoju powinno być parę źródeł światła.
Blacha na rąbek stojący
Napisał: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński

Typ stali, którą możesz dopasować do zamówienia

Wszyscy doskonale wiemy, że stali nie da się, ot tak po prostu, połamać. Z tego powodu konieczne jest użycie specjalistycznych maszyn, by blachom różnego typu nadać pasujący nam kształt. A jak wiadomo stal jest potrzebna w naszym życiu. Z tego powodu są firmy, które mogą ze stalą zrobić bardzo wiele. Produkują oni m.in. blachy trudnościeralne, z których korzysta się w różnych branżach: górnictwie, hutnictwie czy rybołówstwie.
Klimatyzacja
Napisał: Mike Prosser
Źródło: http://www.flickr.com

idealnie zaaranżowane mieszkanie - W jaki sposób zadbać o dekorację i wystrój wnętrz

Jeśli już ktoś faktycznie decyduje się na zamieszkanie w domku jednorodzinnym, to zamierza na pewno też, żeby wszystko w nim było tak naprawdę idealnie urządzone. I nie chodzi tu wyłącznie o sam design, czyli wygląd. Ale głownie o komfort i praktyczne zastosowanie konkretnych elementów. Jeśli mamy świadomość, iż w chwili sezonu wakacyjnego jest rzeczywiście gorąco, wtedy warto zastanowić się nad rozmaitymi metodami klimatyzacji. Z pewnością istnieje klimatyzacja domowa, aczkolwiek pewnie wiele osób łączy ją raczej z technologiami komercyjnymi.
Plac budowy
Napisał: Edsel Little
Źródło: http://www.flickr.com

Czy patrzyliśmy jak działa murowanie w systemie Porotherm?

Nim przejdziemy do stawiania swojego domu musimy się jak najwięcej wywiedzieć o stosowaniu nowych technologii, przy calutkiej tej pracy. Tylko wtedy będziemy posiadali wiedzę o tym, co robi dana ekipa budowlana, łatwiej będzie nam dopasować dobre rozwiązania do siebie, a co więcej, będziemy również rozumieli, co zrobić, aby zmniejszyć całkowity czas takiej budowy.
budowa
Napisał: Harald Groven
Źródło: http://www.flickr.com

Budowa domu – kosztorys wskaże ci, czy cię stać

Przygotowując się do wybudowania domu, musimy mieć na uwadze, że jest to proces, który wymaga czasu i na który składa się wiele etapów. Dzisiaj oczywiście dom można postawić znacznie szybciej niż kiedyś, raz w związku z tym, że jest większa dostępność materiałów niezbędnych do budowy domu, a dwa ze względu na nowe technologie, które umożliwiają wykonywanie tych samych prac związanych z budową, znacznie szybciej i prościej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.