Mieszkanie
impreza
Napisał: Carodean Road Designs
Źródło: http://www.flickr.com

O jakich sprawach warto pamiętać przy wybieraniu mieszkania, zalety i wady mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego.

Poszukując mieszkania dla siebie klienci mają do wyboru dwie opcje. Albo zdecydują się na mieszkanie z rynku wtórnego, w jakim ktoś już wcześniej mieszkał, albo całkiem nowe, oferowane przez dewelopera.
mieszkania, budynki
Źródło: pixabay.com

Kupujesz własnego mieszkania? To wcale nie jest takie proste!

Niemal każdy z nas marzy o swoim mieszkaniu. Aby jednak realizować to marzenie, trzeba mieć dużo pieniędzy i nie mniej farta - szczególnie w stolicy, gdzie rynek mieszkań jest niezwykle rozbudowany, a jednocześnie niektóre ceny potrafią niemal powalić na łopatki nawet ludzi, którzy na co dzień nie muszą się liczyć z każdym groszem. Jak nie oszaleć w czasie poszukiwań swojego wymarzonego mieszkanka? Oto garść porad.
mieszkanie
Napisał: Urban Explorer Hamburg
Źródło: http://www.flickr.com

Jaka powinna być specyfika procesu kupowania nowego mieszkania?

Zarówno niegdyś, jak i obecnie, pragnieniem większej części ludzi jest przede wszystkim możliwość kupna domu za własne pieniądze. W razie dysponowania większą sumą można myśleć nawet o budowie domu, jednak na dzień dzisiejszy, szczególnie w dużych miastach, niewielu ludzi na to stać. Obecnie istnieje również trend do wynajmowania pomieszczeń i mieszkań, najczęściej przez studentów. Ludzie tacy przenoszą się do dużych miast, by móc uczęszczać na uczelnię wyższą i w tym mieście poszukują pomieszczenia lub lokalu dla swoich potrzeb.
budowa domu
Źródło: pixabay

Przed Toną remont domu? Nic prostszego!

Pewnie każdy z nas na samą myśl o remoncie czy też budowie domu ma głowę wypełnioną pomysłami, lub z kolei… ból głowy. Nie da się ukryć, że wszelkie sprawy budowlane są z reguły skomplikowane, dlatego też większość z nas niechętnie podchodzi do rozmowy na ich temat. Niestety jest tak, że jeśli chcemy posiadać swój dom, to oczywiście musimy zacząć jego budowę.
mieszkanie
Napisał: Future PR
Źródło: Future PR

Bezpieczeństwo w naszych czterech ścianach – nasze zapewnienie spokojnego życia. Co jest potrzebne do pełnego zabezpieczenia?

Każdy z nas chce się czuć pewnie, zwłaszcza w swoim domu. W którym miejscu istotnie jak nie u siebie możemy poczuć pełne bezpieczeństwo. Żeby jednakże to czuć potrzebujemy przede wszystkim najbliższej rodziny, to jest niezbędna podstawa. Z drugiej strony, to może nie wystarczyć, gdyż nie zapewnia ochrony przez zagrożeniem zewnętrznym. Co wtedy możemy zrobić? Powinniśmy jak najbardziej pomyśleć o odpowiedniej ochronie. Zamki, odpowiednie drzwi są bardzo ważne, ale jeszcze bardziej są niezbędne odpowiednie domofony, najlepszy model to domofon z kamerą czy domofon eura.
hotel w Gdańsku
Napisał: Novotel
Źródło: Novotel

Jeśli chcesz zamieszkać nad morzem, już teraz szukaj odpowiedniego inwestora i sprawdź, jakie mieszkania ma w ofercie

Lokale mieszkaniowe nad morzem szczycą się znacznym powodzeniem nabywców, czemu ciężko się dziwić. Rejon ten odznacza się piękną urodą, więc czystą przyjemnością jest mieszkać w tak uroczym miejscu. Duże ośrodki z kolei gwarantują atrakcyjne perspektywy w kwestii pracy i szkoły. W sytuacji, gdy planuje się wyprowadzkę i szuka swojego miejsca w życiu, warto wziąć pod uwagę polskie wybrzeże.

Wokół tematu firm w branży budowlanej

Rodzima gospodarka pomimo światowego kryzysu ciągle idzie naprzód. Dzięki temu buduje się mnóstwo nowych obiektów. To również zasługa funduszy unijnych. Wspomaga ona inwestycje wielu ośrodków, czy budynków użyteczności publicznej. Mnóstwo rodaków zamierza zainwestować swoje oszczędności we własne cztery ściany. Młode pary zaciągają kredyty, po to, by wykupić używane mieszkanie albo ziemię, na której postawią swój wymarzony dom.
mieszkania
Napisał: Wawel Service
Źródło: Wawel Service

W jaki sposób wybrać dewelopera i sygnować dobrą umowę?

Przy wyborze mieszkanka bez wątpienia najistotniejszymi wyznacznikami są umiejscowienie oraz koszt, a również szeroko pojęty wygląd konkretnej inwestycji a także jej funkcjonalność (bliskość środków transportu, bezproblemowy dojazd do miejsca pracy, połączenie z sercem miasta i drogami wylotowymi, infrastruktura handlowo-usługowa w pobliżu). Niezmiernie istotne jest jednak, aby w tej pełni szczęścia wywołanej wyszukaniem punktu doskonałego, zachować troszkę rozsądku i przyszykować się do najważniejszej części, to znaczy umowy deweloperskiej.
Mieszkania
Napisał: stephen bowler
Źródło: http://www.flickr.com

Błyskawiczny poradnik dla osób, które planują kupić własne mieszkanie

Nadchodzi taki moment w życiu, kiedy zaczynamy coraz częściej myśleć o kupnie własnego mieszkania. Decyzja ta nie należy do najprostszych. Trzeba wziąć po uwagę wiele czynników, jakie ochronią nas przed niemiłymi niespodziankami. Na co zwrócić baczną uwagę, wybierając wymarzonego gniazdka?
wykańczanie mieszkania
Napisał: Armstrong
Źródło: Armstrong

Sufity podwieszane to jeden z wielu środków na na poprawę funkcjonalności mieszkania

W chwili obecnej na rynku powstało wiele spółek, które proponują masę przeróżnych artykułów związanych z budownictwem, wnętrzarstwem czy działem remontowym. Z roku na rok wybór ich możliwości się zwiększa. Nie da się nie zauważyć, że im większy mamy wybór tym częściej mamy kłopot na co się zdecydować.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.