Wnętrze

Projekty domów – gdzie odnaleźć interesującą ofertę.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób wykorzystuje z usług specjalistów, którzy trudnią się projektowaniem oraz dekorowaniem mieszkań. Dostępna oferta jest bardzo bogata oraz zróżnicowana.
Ponadto, że na rynku działa coraz więcej przedsiębiorstw, które w swojej ofercie posiadają projektowanie pomieszczeń, to mamy również dojście do wielu czasopism wnętrzarskich.
salon w nowoczesnym stylu
Napisał: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com

Mieszkanie w nowoczesnym stylu

Aranżując własne cztery kąty stajemy przed dylematem w którym stylu urządzić nasze wnętrza. Jest w czym wybierać i trzeba to przemyśleć pod kątem budżetu i funkcjonalności naszego lokum. Coraz bardziej popularny jest oszczędny, nowoczesny styl. Powoli odchodzi się w aranżacjach wnętrz od przeładowania meblami, kolorowych tapet czy wielkich bogatych żyrandoli. Aktualnie chętniej wybiera się proste formy, mało mebli, dużo bieli i jasnych szarości, ewentualnie z kolorowymi akcentami.
budowa
Napisał: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com

Dobór odpowiednich materiałów jest kluczowy dla końcowego rezultatu, za każdym razem decyduj się na zakup z górnej półki

Prace remontowe to nie tylko ciężka i absorbująca praca, ale także konieczność wyboru odpowiednich produktów budowlanych oraz wykończeniowych. Od tego, jakiego materiału użyjemy, uzależniony bywa ostateczny efekt, jak też solidność wykonanych robót. W sytuacji gdy chcemy wykonać wszystko raz a porządnie, warto decydować się na pewne elementy, które zdobyły powodzenie wśród konsumentów.
lampka
Napisał: Alehins
Źródło: http://www.flickr.com

Zmień domowe wnętrza - ciekawe aranżacje z użyciem oświetlenia

Nie wiesz jak szybko i łatwo odnowić wnętrza? Z reguły, gdy o tym myślimy masz na myśli jakiś remont z prawdziwego zdarzenia, który nie dość, że dużo kosztuje to i wymaga od nas więcej czasu i zaangażowania. Niemniej w rzeczywistości za zmiany możemy wziąć się znacznie łatwiej niż sądzimy. Trzeba tylko zaznajomić się z możliwościami, które umożliwią nam upiększyć domowe wnętrza.
oświetlenie w pomieszczeniu
Napisał: Omar Bárcena
Źródło: http://www.flickr.com

Jak dobrze dopasować oświetlenie wnętrze?

Poprawnie zaplanowane oświetlenie jest kluczem do sukcesu. Światło w aranżacji wnętrz ma ogromnie duże znaczenie. Posiada ono wpływ na nasze samopoczucie. Ciepłe światło o małym natężeniu świetnie się nadaje do wypoczynku. Intensywne z kolei budzi do aktywności. Odpowiednio zaplanowane światło kreuje nastrój wnętrza. Pozwala niwelować braki architektoniczne.
kamień, granit
Napisał: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Zdecyduj się na zakup schodów oraz parapetów z grafitu marki Strzegom

Każdy chce żyć w ślicznym i wygodnym domu jednorodzinnym. Niestety nie jest to tak banalne jak mogłoby się najpierw wydawać. Nie ma w tym natomiast nic zadziwiającego, gdyż koszt wybudowanie domu jednorodzinnego zazwyczaj pochłania mnóstwo funduszy.
Architekt wnętrz
Napisał: Yasna Communications Sp. z o.o.
Źródło: Yasna Communications Sp. z o.o.

W jaki sposób wygodnie i funkcjonalnie wykończyć wnętrze mieszkania, czy opłaca się zatrudnić do tego architekta.

Po kupieniu nowego mieszkania przeważnie dostaje się je w stanie surowym, co najwyżej zainstalowane będą sanitariaty. Reszta, to znaczy ściany, podłogi i wnętrza pomieszczeń są do urządzenia. Wiele osób zabiera się za to samodzielnie, i przeważnie lepiej lub gorzej im się to uda.
kolekcja Paradyż
Napisał: Ceramika Paradyż
Źródło: Ceramika Paradyż

Podstawowe zasady w czasie wykończenia łazienki, jak odpowiednio kupić płytki na podłogi i ściany

Każdy, kto szukał już kiedyś poszukiwać płytek do łazienki czy kuchni bardzo dobrze wie, ile kłopotów będzie z wybraniem. Kilkunastu producentów, kilkaset różnych motywów sprawiają, że wszystko się będzie podobać, a od pomysłów może się aż w głowie zakręcić. W takiej sytuacji ciężko się dokonuje wyborów, a że jednak w końcu będzie coś trzeba kupić, to należy znać parę potrzebnych przy tym wskazówek. Po pierwsze pamiętać należy o tym, żeby wnętrze pomieszczenia traktować jako jedną całość, to znaczy że istotne powinny być nie tylko płytki, ale także meble i inne dodatki.
okleina do mebli

Przykładowe sposoby i pomysły na to, żeby starszym szafkom przywrócić nowe życie.

Każde najpiękniej nawet urządzone wnętrze w pewnym momencie może się zacząć nudzić. Szczególnie że podczas zwykłego używania meble mogą się miejscami wybrudzić czy też zaczną się na nich pojawiać jakieś zadrapania.
ogrodzenia pełne
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg

Ogrodzenie posesji, które najlepsze?

Przy wyborze ogrodzenia duże znaczenie ma to, w jakim miejscu mieszkamy.


Ogrodzenie posesji, które najlepsze?

W mieście, działki są zazwyczaj niewielkie, więc i odległości między domem a ogrodzeniem bywają niewielkie. Dlatego oprócz swej podstawowej funkcji płoty pełnią często inne zadania – tworzą blokadę przed zgiełkiem miasta, kurzem i nieładem z sąsiadujących z nimi ulic. Czasami nawiązują charakterem do otoczenia. To zazwyczaj mocna podmurówka z równie solidnymi słupkami oraz przęsłami. Gdy dom przysunięty do ogrodzenia stanowi dobrą ochronę ogrodu przed hałasem dobiegającym z ulicy, to płot jest tylko składnikiem architektonicznym umownie wydzielającym granicę posesji. Zwykle jednak ma za zadanie strzec otoczenia domu przed spojrzeniami gapiów oraz osłaniać je przed wodą chlapiącą spod kół samochodów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.