Wnętrze
oświetlenie w pomieszczeniu
Napisał: Omar Bárcena
Źródło: http://www.flickr.com

Jak dobrze dopasować oświetlenie wnętrze?

Prawidłowo zaplanowane oświetlenie jest kluczem do sukcesu. Światło w aranżacji wnętrz ma ogromnie duże znaczenie. Ma ono wpływ na nasz nastrój. Ciepłe światło o małym natężeniu doskonale się nadaje do wypoczynku. Intensywne z kolei pobudza do aktywności. Odpowiednio zaplanowane światło stwarza nastrój wnętrza. Pozwala niwelować niedostatki architektoniczne.
kolekcja Paradyż
Napisał: Ceramika Paradyż
Źródło: Ceramika Paradyż

Podstawowe zasady w czasie wykończenia łazienki, jak odpowiednio kupić płytki na podłogi i ściany

Każdy, kto szukał już kiedyś szukać płytek łazienkowych czy kuchennych doskonale wie, ile jest problemów z wyborem. Kilka firm, kilkaset różnych wzorów powodują, że wszystko się będzie podobać, a od pomysłów aż się w głowie może zakręcić. W takich warunkach trudno będzie się dokonywać wyborów, a że w końcu jednak będzie coś trzeba zakupić, to warto znać kilka przydatnych przy tym porad. Po pierwsze trzeba pamiętać o tym, żeby pomieszczenie traktować jako całość, czyli ważne będą nie tylko same płytki, ale także armaturę i meble.
kamień, granit
Napisał: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Zdecyduj się na zakup schodów oraz parapetów z grafitu marki Strzegom

Każdy chce mieszkać w ładnym i wygodnym domu. Niestety nie jest to tak banalne jak mogłoby się z początku wydawać. Nie ma w tym tymczasem nic zadziwiającego, albowiem koszt wybudowanie domu jednorodzinnego z reguły pochłania wiele funduszy.
lampka
Napisał: Alehins
Źródło: http://www.flickr.com

Zmień domowe wnętrza - ciekawe aranżacje z użyciem oświetlenia

Nie wiesz jak szybko i łatwo odświeżyć wnętrza? Zazwyczaj, gdy o tym myślimy masz na myśli jakiś remont z prawdziwego zdarzenia, który nie dość, że więcej kosztuje to i wymaga od nas więcej czasu i zaangażowania. Niemniej w praktyce zmiany możemy przygotować znacznie łatwiej niż myślimy. Należy tylko zaznajomić się z możliwościami, które pozwolą upiększyć domowe wnętrza.
Architekt wnętrz
Napisał: Yasna Communications Sp. z o.o.
Źródło: Yasna Communications Sp. z o.o.

W jaki sposób wygodnie i funkcjonalnie wykończyć wnętrze mieszkania, czy opłaca się zatrudnić do tego architekta.

Po kupieniu nowego mieszkania przeważnie dostaje się je w durowym stanie, co najwyżej zainstalowane będą sanitariaty. Cała reszta, to znaczy podłogi, ściany i wnętrza poszczególnych pomieszczeń są do zagospodarowania. Wiele osób samodzielnie się za to zabiera, i najczęściej gorzej lub lepiej im to wyjdzie.
meble kuchenne pod zabudowę
Napisał: Robert Kintner
Źródło: http://www.flickr.com

Potrzebujesz mebli do kuchni dobrze jest zastanowić się o indywidualnym zamówieniu

Wygląd pokoi, w których jesteśmy ma dla nas coraz większe znaczenie. Zwracamy na niego szczególną uwagę w kontekście naszego domu. Nie ma w tym nic szczególnego - każdy zamierza przecież mieszkać w ładnym i łagodnym otoczeniu. Nie da się ukryć, że aranżacja mieszkania jest skomplikowanym procesem i potrzebuje przeznaczenia czasu, bo stosowność pojedynczych elementów nie należy do najprostszych.
budowa
Napisał: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com

Dobór odpowiednich materiałów jest kluczowy dla końcowego rezultatu, za każdym razem decyduj się na zakup z górnej półki

Prace remontowe to nie tylko ciężka i absorbująca praca, ale również konieczność doboru optymalnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Od tego, którego materiału użyjemy, uzależniony staje się ostateczny efekt, jak także wytrzymałość wykonanych robót. Jeśli pragniemy zrobić wszystko raz a porządnie, trzeba decydować się na pewne rzeczy, które zyskały powodzenie wśród konsumentów.
ogrodzenia pełne
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg

Ogrodzenie posesji, które najlepsze?

Przy wyborze ogrodzenia duże znaczenie ma to, w jakim miejscu mieszkamy.


Ogrodzenie posesji, które najlepsze?

W mieście, działki są zwykle niewielkie, więc i odległości między budynkiem a ogrodzeniem bywają niewielkie. Dlatego oprócz wyznaczania granic płoty pełnią często inne zadania – chronią przed hałasem, kurzem i brudem z pobliskich ulic. Czasami nawiązują charakterem do otoczenia. To zwykle solidna podmurówka z równie porządnymi słupkami i przęsłami. Jeżeli dom przysunięty do ogrodzenia stanowi dobrą osłonę ogrodu przed hałasem dobiegającym z ulicy, to płot jest tylko elementem architektonicznym umownie wydzielającym granicę własności. Zwykle jednak musi strzec otoczenia domu przed wzrokiem wścibskich sąsiadów i osłaniać je przed wodą chlapiącą spod kół pojazdów.
okleina do mebli

Przykładowe sposoby i pomysły na to, żeby starszym szafkom przywrócić nowe życie.

Każde nawet przepięknie urządzone wnętrze w pewnym momencie zaczyna się nudzić. Szczególnie że podczas zwykłego użytkowania meble się mogą gdzieniegdzie poplamić czy też zaczną się na nich pojawiać jakieś zadrapania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.